Namukai vaikams kokie geriausi?

Dažnai iš tėvų, norinčių pirkti medinius namukai vaikams, kyla daugybę klausimų apie namelio kainas ir iš ko jos susideda. Todėl norime aiškiai paaiškinti jog būtų visiems aiškiau, būtent nuo ko priklauso medinio namelio kaina, kas ją padidina ar kaip galima sutaupyti, norint įsitekti į tam tikrą pinigų sumą. Taigi šį įrašą būtent ir skirsime pasakojimui apie medinės aikštelės kainos pakitimus ir kas juos įtakoja.

Žaidimų aikštelės kaina priklauso nuo pasirinktos komplektacijos. Jeigu renkatės pagrindą tik namelį, kaina bus mažesnė, tačiau jeigu į komplektą dar norite susidėti įvairias žaidimams skirtas pramogas tai ir išaugina kainą. Kiekviena papildoma dalis, turi savo kainą, viską pridedant ir susideda galutinis rezultatas ir suma. Medinis namelis vaikams iš medžio gaminamas. Tad jeigu turite nusistatę būtent vieną sumą, kurios negalite peržengti, pateikę ją mums, mes atsiųsime galimybes, kurios įsitenka į jūsų galimybes bei atitinka vaiko poreikius ir amžių. Taip pat papildomai gali kainuoti ir kaina kinta jeigu renkatės gryną medienos spalvą, neimpregnuojate namelio, tačiau suma už impregnavimą palyginus yra labai minimali, o nauda didelė. Jeigu šios paslaugos nepasirenkate, tada būtinai turite pasirūpinti tuo patys ir namelį impregnuoti jog stovėdamas lauke atlaikytų visus oro pokyčius ir jums tarnautų kuo ilgiau, medieną reikia prižiūrėti. Tad impregnantas labai svarbus, jis turi būti skirtas lauko apdaila ir atsparus oro sąlygoms. Tuomet medinis namelis vaikams tarnaus ne vienerius metus ir nesupus.

namukai vaikams

O jeigu norite kažkur sutaupyti, rekomenduojame geriau rinktis paprastesnę namelio komplektaciją. Pavyzdiui trumpesnis supynių stovas jog tilptų ne dvejos supynes, o vienos-jeigu joms to pakanka. Galima rinktis ir namelio dydį, tad normalu jeigu rinksitės mažesnį, kaina bus taip pat mažesnė. Smėlio dėžę galima gaminti uždengiama arba atvirą, kadangi uždengiamai reikia nemažai sunaudoti papildomai medienos tai taip pat prisideda papildomi kaštai, tad pigiau būtų rinktis atvirą smėlio dėžę. Tad visuomet jeigu nerandate tinkamos ir preinamos komplektacijos ir kainos namukai vaikams mediniai, rekomenduojame parašyti mums laišką, mes pasistengsime atkreipti dėmėsį į jūsų pageidavimus ir sukomplektuoti tokį medinį namelį, kuris jums tiktų pagal kainą ir pagal vaiko poreikius.