Mediniai nameliai vaikams – renkame geriausią

Turbūt daugelis net nesusimasto, kiek daug vaikai laiko praleidžia prie telefonų ir kompiuterių. Daugelis tėvų džiaugiasi ta laisva minute, kai vaikai ramiai kažkuom išsiima, bet tai ne būtinai turi būti ekranai bei priklausomybė technologijoms. Norint sudominti vaikus žaisiti lauke puikiai tinka nameliai vaikams. Šie nameliai ne tik džiugina mažuosius, bet ir gerina jų sveikatą. Kadangi vaikai praleidžia kokybišką laiką gryname ore, žaisdami, sportuodami ir bendraudami su kitais vaikais gerėja jų fizinė bei emocinė būklė. Jie tampa mažiau įsitempę ir lengviau užmigti nei o žaidimo kompiuteriu. Taigi kokie mediniai nameliai vaikams atnes daugiau naudos ir kuris geresnis?

mediniai nameliai vaikams

Pirmiausia medinių namelių gamintojai jusdami paklausą pradėjo projektuoti įvairiausių tipų namelius. Populiariausi nameliai būna komplektuojami su čiuožyklą, sūpynėmis bei smėlio dėže. Kadangi šie priedai namelio kainos neišaugina taip stipriai kaip pats namelis.

Todėl renkatis medinį namelį vertėtų atkreiptį dėmesį į jo komplektaciją bei dydį, nes kartais nuotraukoje pavaizduotas namelis atrodo puikus, bet iš tikrųjų labai jau mažas.

Vaikų namelių techninės charakteristikos

Mediniai nameliai vaikams gaminami iš spygliuočių medienos. Dažniausiai pasirenkama pušies ir eglės mediena, nes jos yra atspariausios aplinkos poveikiui. Impregnuotos lentos specialiu impregnantu užtikrina jog namelis bus ilgaamžis ir nepelys ar nepus.

Medinio namelio surinkimas yra ganėtinai paprastas. Gamintojai prideda surinkimo instrukciją, kurios dėka namelį surinksite patys be jokių problemų. Net jeigu atrodo kad surinkti bus jums sunku, medinių namelių gamintojai teikia surinkimo paslaugą, kurią gali naudotis visi. Bet ši paslauga yra mokama ir dažniausiai kainuoja iki šimto eurų.

Medinių namelių kokybė

Namelių kokybei ir ilgaamžiškumui užtikrinti naudojami kokybiški impregnantai ir dažai. Gamintojai dažo specialiose kamerose lentas taip užtikrindami kad visos lentos bus tolygiai pasidengusios medienos dažais. Šiuo būdų dažytos lentos tarnauja labai ilgai. Taip pat surinkimui naudojami tik kokybiški medvaržčiai ir vinys. Todėl iš tokių medžiagų surinktas namelis užtikrins ilgaamžiškumą ir kokybę.

Nameliai vaikams kaina

Šių namelių kaina priklauso nuo daugelio faktorių, bet pagrindiniai būtų namelio dydis ir jo komplektaciją. Jeigu norite įsigyti namelį su daugiau priedų siūlome rinktis mažesnę bazę, bet daugiau priedų. O jeigu domina pigesnis namelio variantas, pirkite žiemą, jie yra pigesni.